У Сєвєродонецьку росіяни за найману працю замість грошей видають їжу

 • В окупованому Сєвєродонецьку Луганської області росіяни видають найманим працівникам замість зарплати їжу.

  Про це в ефірі одного з телеканалів повідомив керівник Сєвєродонецької міської військово-цивільної адміністрації Олександр Стрюк, передає УНН.

  “Гуманітарна ситуація залишається досить складною, оскільки окупаційна влада так і не розпочала системне відновлення міста. Створено окремі острівки більш-менш можливого проживання. Разом з тим, місто не розпочало процес відновлення… Медичні проблеми залишаються, оскільки місто майже без повноцінної медичної допомоги. Те саме стосується і продуктів харчування, продуктів першої необхідності. Так, вони є, але ціни значно вищі, аніж в інших регіонах окупованої території, оскільки логістика ускладнена, і все ж таки, місто залишається майже останнім тиловим, куди звозять людей з Кремінної, Рубіжного, де ситуація для окупантів стає незручною”, – розповів Олександр Стрюк.

  За словами керівника ВЦА, окупанти намагаються “створити картинку, що нібито надається гуманітарна допомога” та періодично туди її завозять, але у занадто маленьких кількостях.

  “До того ж, є такі моменти, коли навіть тим робітникам, яких наймають серед місцевого населення, гуманітарними наборами видають оплату праці. Казати про те, що вони забезпечують місцеве населення всім, і не потрібно витрачати гроші – не варто. Зазвичай, якщо вони щось привозять, то це під якусь подію, репортаж або приїзд якихось там “чиновників” з Луганська. Здебільшого люди виживають з того, що є. Хтось намагається піти на заробітки”, – додав Стрюк.

 • За даними Луганської ОВА, у Сєверодонецьку досі немає опалення, хоча мешканці отримують рахунки за компослуги. Діти через відсутність інтернету вимушені ходити до школи раз на тиждень.

  Читайте також: Облаштовують фортифікаційні споруди та лінії оборони: окупанти в Криму створили оборонне угруповання, – ГУР

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!