“Через негоду закликаємо місцевих жителів, які проживають поблизу водойм, у разі підняття рівня води перебратись у безпечні місця. Погода все ще несприятлива. За прогнозами синоптиків, дощі протримаються найближчу добу. Людей просимо утриматись від походів в гори і перечекати негоду в безпечних місцях”, – йдеться у повідомленні.
Розмиті дороги й підтоплені ділянки: на Верховинщині негода наробила біди (ВІДЕО)
![](https://gk-press.if.ua/wp-content/uploads/2024/06/IMG_20240601_152841_400-900x149.jpg)