Руслан Марцінків попросив у нардепів відстояти акциз на алкоголь та сигарети

 • Сьогодні, 24 вересня в Івано-Франківську нардепи і можновладці обговорили проєкт Держбюджету на 2020 рік.

  Відбулася зустріч народних депутатів України від Прикарпаття, а також міського голови Івано-Франківська, голови Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Руслана Марцінківа і виконавчого директора Івано-Франківського регіонального відділення Асоціації міст України Юрія Стефанчука.

  «Я розумію що ми можемо бути різної політичної думки, але коли йдеться про розвиток міста – ми заодно», – сказав Руслан Марцінків та подякував народним депутатам за роботу.

  Марцінків попросив у нардепів відстояти акциз на алкоголь та сигарети і залишити його у місцевих бюджетах. Також у 2020 році заберуть акциз на пальне. Багато питань пов‘язані із децентралізацією, а також освітньою та медичною субвенціями, яка дуже необхідна місту для розвитку. У народних депутатів поцікавилися, як вони будуть відстоювати Івано-Франківськ на рівні країни.

  «Ми всі об‘єдналися заради того, щоб підтримати Прикарпаття. У ВРУ є група «Прикарпаття». А також є міжфракційна група «друзі Івано-Франківська: туди входять люди, яких цікавлять певні напрями розвитку міста:інфраструктура, туризм, освіта», – каже Оксана Савчук.

 • Після завершення пресконференції відбудеться засідання регіональної платформи на тему «Законодавче забезпечення реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади. Основні аспекти формування державного бюджету на 2020 рік в умовах децентралізації». У заході візьмуть участь парламентарі та очільники громад Прикарпаття.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!