Школярі Франківська через вибори не йдуть на канікули, а вчитимуться дистанційно

 • В Івано-Франківську школярі підуть на дистанційне на навчання з 23 жовтня. Про це сьогодні, 15 жовтня, повідомила заступниця директора департаменту освіти та науки міста Наталія Микула.

  Нагадаємо, що раніше міський голова Руслан Марцінків казав, що діти з 23 по 27 жовтня підуть на канікули. Але Микула зазначила, що у час виборів зроблять дистанційне. За її словами, майже у 80 закладах освіти цьогоріч зробили виборчі комісії.

  “Ми оголосили дистанційну форму навчання. Зрештою, керівники закладів освіти провели моніторинг та опитування і запропонували вчитись онлайн, щоб не втрачати час. Адже відповідно до закону, у нас має бути 175 календарних днів навчання”, – сказала Наталія Микула.

  Також вона додала, що освітяни хочуть зберегти канікули для дітей взимку. Тому таке рішення і прийняли. За словами Микули, Міносвіти пропонує після 30 жовтня всім перейти на дистанційне навчання. 

  “Але поживемо – побачимо”, – наголосила Микула.

 • Нагадаємо, що Міносвіти вирішило рекомендувати встановити канікули у школах з 15 до 30 жовтня. Остаточне рішення щодо цього приймали міста. В Івано-Франківську, наприклад, вирішили не відправляти дітей на передчасні канікули.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!