Сім лікарень Прикарпаття майже на 100 % заповнені хворими

 • Сім лікувальних закладів Івано-Франківщини майже на 100 % заповнені хворими. 

  Про це повідомив головний санлікар області Руслан Савчук під час брифінгу 20-го лютого, пише “Суспільне Карпати”.

  “Однак сьогодні, – зазначає Руслан Савчук, – настільки скоординована робота, що маршрути пацієнтів прописані якісно й ефективно. Із сусіднього району пацієнта переводять в той заклад, де менша завантаженість, надається своєчасна і ефективна протокольна медична допомога.”

  Упродовж 19-го лютого, до лікарень області госпіталізували 215 хворих. Частка тих, хто перебуває в лікувальних закладах, – 2 100, решта – ті, хто на амбулаторному лікуванні.

  “Закликаю усіх, хто бачить у себе ознаки ГРВІ, звертатися за медичною допомогою до свого сімейного лікаря, в амбулаторію, до будь-якого медика, що може якісно проконсультувати і скерувати на збір матеріалу, щоб його протестували в лабораторії нашій”, – сказав Савчук.

  Він також повідомив, що дві лікарні області – Заболотівська та Верховинська, отримали від НСЗУ контракт на лікування хворих на коронавірусну інфекцію.

 • Окрім того, в Івано-Франківській обласній клінічній лікарні розгорнуть додатково 80 ліжко-місць, а по інших медзакладах, що лікують хворих на СOVID-19 – додатково від 10 до 30.

  Читайте також: у Калуші проведуть інвентаризацію земельних ділянок під скверами

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!