Стоматолог з Йорданії безкоштовно лікує зуби нацгвардійцям у Франківську

 • В Івано-Франківську стоматолог Аль Таріфі Фаді безкоштовно лікує зуби бійцям Нацгвардії. Такий проєкт лікар започаткував у березні цього року. Разом із ним стоматологічні послуги військовим надає команда його клініки.

  За вісім місяців медики полікували зуби кільком сотням військових. Точну кількість нацгвардійців командування попросило не вказувати з метою безпеки, розповів Аль Таріфі Фаді кореспондентці “Суспільного”.

  “Ми спочатку приймали військових у нашій клініці. Через два тижні переїхали на полігон. Там ми зробили тимчасову стоматклініку і почали лікувати наших бійців на полігоні. Ми там перебували шість місяців. Зараз далі продовжуємо лікувати — тут у нашій клініці”, — каже головний лікар стоматологічної клініки Аль Таріфі Фаді.

  Владислав відвідує клініку Аль Таріфі Фаді вперше. Хлопець служить у Нацгвардії два роки. Боєць каже, така турбота для військових є важливою.

  “Усе швидко. Порівняно з іншими, до яких я ходив раніше, це зовсім інший рівень. Тут за 15 хвилин тобі можуть зробити два зуби. Добре, що є такі люди, які допомагають”, — розповідає Владислав.

  До проєкту долучилися п’ятеро лікарів та дві медсестри стоматклініки.

  “Коли нам лікар Фаді запропонував цю ідею, всі медики однозначно сказали “так”. Не було нікого, хто б вагався. Кожен сказав, що чим може, тим допоможе”, — каже лікарка-стоматологиня Діана Юрків.

  З її слів, на полігоні медики за день лікували до десяти військовослужбовців.

 • “Ми знайомилися, кожен розповідав якусь свою історію, звідки він. Хтось здалеку приїхав, хтось — з Івано-Франківська. Насправді це був цікавий досвід”, — продовжує Діана Юрків.

  Аль Таріфі Фаді — родом з Йорданії. Переїхав до Івано-Франківська у 2003 році. Тут навчався. Згодом отримав українське громадянство.

  Проєкт “Національна гвардія” — не перший, що реалізував лікар на підтримку українських військових. Раніше він безкоштовно лікував зуби поліцейським-ветеранам АТО, а також дружинам бійців, які загинули на війні та їхнім дітям.

  “Напевно, це обов’язок кожного громадянина допомагати хто чим може за своєю спеціальністю або професією у такий важкий для нас усіх час. Маємо об’єднатися і допомогти одне одному. Я б хотів бути частиною нашої перемоги”, — каже Аль Таріфі Фаді.

  Читайте також: В Івано-Франківську 92-річна жінка в’яже для воїнів шкарпетки

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!