В Івано-Франківську 92-річна жінка в’яже для воїнів шкарпетки

 • Про ініціативу директорки КП “Центр розвитку міста та рекреацій” Руслани Василюк “Франківськ зігріває воїнів” ми уже раніше повідомляли. Зокрема, щоб купити для воїнів водонепроникні шкарпетки, в Івано-Франківську пропонують замовити екскурсії.

  Днями, як повідомляє Туристично-інформаційний центр, до ініціативи доєдналася 92-річна жінка, яка вимушено переїхала в Івано-Франківськ і без світла в’яже шкарпетки, наближаючи перемогу.

  “Зі щемом у серці… Жінка, якій 92 роки, котра вимушено переїхала до ІФ через війну, без світла…. Не втрачає віри у перемогу, а наближає її. Пані Юлія зв’язала шкарпетки для воїнів та долучилася до ініціативи #ФРАНКІВСЬКЗІГРІВАЄВОЇНІВ”, – йдеться у повідомленні.

  Приєднатися до ініціативи може кожен, замовивши екскурсії в Туристично-інформаційному центрі Івано-Франківська, аби закупити багато водонепроникних шкарпеток.

  Жінку звати Юлія Комарницька. Крім шкарпеток, вона залишила записку: “Любі воїни, низький вам уклін, бийте ворога та захищайте нашу рідну землю, нашу Україну. Молимося за вас, повертайтеся живими та неушкодженими. Нехай Господь береже вас”.

 • Також читайте: В івано-франківські Пункти Незламності люди ходять не тільки грітися, а й працювати

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!