Стусани, яйця і вогнегасники: як у Коломиї зустріли підозрюваного у держзраді Коцабу

 • В Коломиї біля будівлі міськрайсуду, де розглядають справу Руслана Коцаби, обвинуваченого у держзраді, зустріли вигуками «Ні сепаратизму! Геть з Коломиї». Між активістами та обвинуваченим сталася штовханина, повідомляє “Укрінформ”.

  Людей, які зустріли його вигуками «Ні сепаратизму! Геть з Коломиї. Україна – єдина», Руслан Коцаба назвав націоналістами і зазначив, що на нього і на його адвоката Тетяну Монтян, яка теж приїхала з ним до суду напали. Він поскаржився, що в них кидали яйцями. Також місцеві активісти спрямували на Руслана Коцабу вміст вогнегасника.  

  Серед активістів, які зустрічали Коцабу і Монтян біля суду, були учасники АТО-ООС та волонтери.

  Суд допитав сьогодні 10 свідків із 40, які були заявлені у справі.

  За інформацією Коломийського міськрайонного суду, наступне судове засідання у справі Коцаби відбудеться 18 березня 2021 року о 10 год. 30 хв.

  Нагадаємо, що Руслана Коцабу обвинувачують у державній зраді, перешкоджанні законній діяльності Збройних Сил України та інших військових формувань  в особливий період.

  У травні 2016 року Івано-Франківський міський суд виніс вирок Руслану Коцабі, який вже майже півтора року провів у СІЗО.

  Йому присудили менший, ніж передбачає ККУ, термін ув’язнення – 3 роки і 6 місяців.

  У липні 2016 року Апеляційний суд Івано-Франківської області виправдав Руслана Коцабу і випустив його на волю в залі суду. Про це ми писали у статті “Коцабу визнали невинним“.

  Однак у 2017 році вищий спеціалізований суд задовольнив скаргу прокуратури і скасував виправдальне рішення щодо Руслана Коцаби.

  До теми: у Києві побили скандального Руслана Коцабу. 

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!