Суб’єкти господарювання Прикарпаття отримали 25,4 мільйона гривень одноразової матеріальної допомоги

 • Суб’єкти господарювання Івано-Франківщини скористалися державною підтримкою на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів.

  Про це пише “Голос України”.

  372 юридичним особам на виплати 6603 найманим працівникам надійшли кошти в сумі 25,4 мільйона гривень.

  Найбільше коштів отримали підприємці обласного центру – 107 юридичних осіб. Приміром, 1931 працівник ВО «Карпати» отримав 1,791 мільйонів гривень Розмір виплат залежав від рівня зарплати, але не більше 8 тисяч гривень.

  Для отримання одноразової матеріальної допомоги під час вимушених карантинних заходів треба було подати відповідний пакет документів.

  Кошти почали виплачувати ще в грудні. Таку інформацію навів на пресбрифінгу в Івано-Франківській облдержадміністрації директор обласного центру зайнятості Василь Цимбалюк.

  Керівник повідомив, що Служба зайнятості працює у звичайному режимі. Зареєструватися можна онлайн, за допомогою ресурсу «Дія», та особисто. У січні на обліку є понад 21 тисяч отримувачів допомоги із безробіття, кошти за січень їм уже надійшли.

  До слова, торік у цей час було зареєстровано 15 тисяч таких громадян. Тож ріст помітний. Пожинаємо невтішні плоди пандемії коронавірусу.

  Читайте також: одне з підприємств Франківщини має мільйонні збитки через “стрибки” цін за газопостачання

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!