“Світ творять небайдужі”, – Олександр Сич про п’ять років роботи обласної ради

 • Сьогодні, 6 листопада, в Івано-Франківську розпочалось засідання 38-ї сесії Івано-Франківської обласної ради сьомого демократичного скликання.

  Засідання стане останнім, яке депутати проведуть у нинішньому складі – адже після місцевих виборів, які пройшли 25 жовтня, склад облради суттєво оновиться.

  Основним питанням, винесеним на неї, став звіт голови облради Олександра Сича про свою роботу за ці п’ять років. Керівник обласної ради розповів, що за ці роки вдалося провести 38 сесій, з яких 8 – виїзних тематичних. За цей час депутати ухвалили понад 1600 рішень.

  “Ми робили деякі речі, яких не робив ніхто в Україні. Можу сміливо сказати, що це новаторство – тематичні і виїзні сесії. Ми першими в Україні визнали добровольців учасниками російсько-української війни. Хочу також відзначити конструктивну роботу учасників всіх шести фракцій – попри політичні амбіції та програми, ми працювали на благо краю”, – розповів Олександр Сич.

  Він також побажав успіхів наступним депутатам обласної ради та подякував нинішньому депутатському корпусу, назвавши склад облради найкращим за всі скликання.

 • “Світ творять небайдужі. Залишаймося саме такими. Слава Україні!”, – підсумував свою промову Олександр Сич.

  Читайте також: Президент звільнив Віталія Федоріва з посади голови Івано-Франківської ОДА

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!