Ситуація дивна: Супрун прокоментувала аналізи Порошенка і Зеленського

 • В. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун прокоментувала те, як здавали аналізи кандидати у президенти Петро Порошенко та Володимир Зеленський.

  Про це повідомляє кореспондент “5 каналу” Леся Головата.

  Насамперед Уляна Супрун заявила, що дещо дивною є ситуація, коли виокремлюється тільки одна складова із загального огляду здоров’я, який наприклад, роблять для кандидатів у президенти у розвинутих демократіях світу, зокрема у США. Тобто для того, щоб кандидувати на найвищу посаду в державі, всі люди обстежуються повноцінно.

  Супрун також сказала, що такі специфічні аналізи, які мають виявляти вміст алкоголю або наркотиків у крові краще робити в антидопінговому центрі НСК “Олімпійський”, бо лише тут є специфічне обладнання, яке дозволяє це робити. Також вона зауважила, що лише в нігтях та у волоссі ці речовини зберігаються найдовше.

  “Насправді найкраще місце, де може показувати, чи є довгострокове зловживання наркотиками, – це у нашому допінговому центрі, бо в Україні це єдина лабораторія, яка це може показувати і має довіру від Міжднародного Олімпійського комітету, що результати будуть правдиві. Все, що відбувається в інших лабораторіях, я не можу коментувати. Мене там не було, я не бачила, як то відбувалося. Кров і сеча – це лише за останні кілька днів або тиждень. Це не є довгострокове”, – наголосила Супрун.

 • І додала: “Але це не є звична річ, що відбувається в інших країнах. Такі аналізи – поза межами того, що відбувається”.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!