“Тепер це очевидно”. Путін шкодує, що не пішов на повне захоплення Донбасу в 2014 році

 • Російський диктатор Володимир Путін шкодує, що не пішов на повне захоплення Донбасу в 2014 році. На зустрічі з нібито матерями загиблих російських окупантів, які насправді виявилися підставними, Путін знову звинуватив Україну у невиконанні Мінських угод, повідомляє НВ.

  Російський диктатор також збрехав, що Росія нібито щиро хотіла виконувати домовленості.

  “Виходили з того, що може вдасться домовитися. І Луганськ, Донецьк якось у рамках Мінських домовленостей матимуть змогу возз’єднатися з Україною. Ми щиро до цього йшли, але ми не відчували остаточно настрої людей, остаточно неможливо було зрозуміти, що там відбувається. Але тепер очевидно, що це возз’єднання (окупація окремих районів Донецької та Луганської областей України Росією — ред.) мало статися раніше, може, й не було тоді стільки втрат, серед мирних громадян, не було б стільки загиблих дітей під обстрілами. Ну, добре, що це взагалі сталося”, – заявив Путін.

  Росія вторглася в Україну ще у 2014 році після падіння режиму президента-втікача Віктора Януковича, коли окупувала Крим та інспірувала виступ сепаратистів у Луганській та Донецькій областях України та пішла на пряме військове вторгнення, ввівши свої війська на український Донбас.

  Росія з 2014 року цинічно брехала, що збройних сил РФ немає на території України, але саме Росія підживлювала війну на Донбасі грошима та озброєнням, створивши в окупованих районах повноцінну армію з кадрових російських військових, громадян РФ та місцевих жителів, керовану кремлівським режимом.

  Рано вранці 24 лютого 2022 року Путін оголосив про «спеціальну військову операцію» в Україні та 200-тисячне угруповання російських військ, які стягувалися до українських кордонів протягом чотирьох місяців, пішло на повномасштабне вторгнення на територію України по всьому периметру російсько-українського та білорусько-українських кордонів.

  Метою загарбницької війни проти України Путін оголосив про необхідність “демілітаризації” та “денацифікації” України. Насправді ж російські війська руйнують цивільну інфраструктуру в Україні, вбивають цивільне населення та депортують мешканців тимчасово окупованих українських територій.

  Плани Путіна швидко захопити Україну провалилися, а російська армія зазнала величезних втрат у техніці та живій силі.

  Читайте також: Хто підбурював Путіна до вторгнення в Україну: озвучено три прізвища

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!