«Тепловик» програв у Херсоні

• Івано-Франківський «Тепловик» помірявся силами із херсонською командою «Кристал». На жаль, для франківських вболівальників, “Тепловику” не вдалося перемогти на чужому полі.

Сьогодні, 1 жовтня, у Херсоні на стадіоні «Кристал» відбувся матч «Кристал» – «Тепловик». Нагадаємо, що футбольний клуб «Кристал» – український клуб, заснований у 1961 році.

Гра розпочалася для «Тепловика» непросто. Бо вже на п’ятій хвилині нападник «Кристалу» Євген Фальковський забив гол. А наприкінці першого тайму у наші ворота господарі забили ще один гол. Гра закінчилася з рахунком 2:0, на користь херсонського клубу.

14556118_1095184550530397_1969261918_n

Нагадаємо, що 26 вересня «Тепловик» грав із одеською «Жемчужиною». У підсумку прикра, але цілком результативна гра в Івано-Франківську, подарувала численні емоції симпатикам футболу. Навіть попри те, що «Тепловик» програв із рахунком 3:4.