Трагічно загинув ветеран Прикарпатського футболу

 • Сьогодні вночі на 77-му році життя трагічно загинув ветеран Прикарпатського футболу, колишній член Виконавчого комітету та Контрольно-дисциплінарного комітету Івано-Франківської обласної федерації футболу Роман Іванович Мазур.

  Івано-Франківська обласна асоціація футболу висловлює найщиріші співчуття родичам, друзям і всім, хто знав Івана Романовича.

  “Розуміємо, як важко змиритися з цим непоправним горем. Поділяємо біль та горе близьких. Світла йому пам’ять”, – йдеться у повідомленні пресслужби Івано-Франківської обласної асоціації футболу.

  Довідка: Роман Мазур народився 13 липня 1944 р. в Івано-Франківську (Станіслав), амплуа – нападник. У футбол розпочав грати у спортивній секції, що базувалася у місцевому костелі, який у ті часи знаходився неподалік теперішнього готелю “Надія”. Перший тренер – Якубовський. Далі ази футболу освоював під керівництвом Маркіяна Рипана та Василя Чепиги в спортивній школі “Спартака”. Футбольну кар’єру розпочав у 1961 році в надвірнянському “Нафтовику . Після служби в армії повернувся додому в “Спартак” до Мирослава Івановича Думанського, де встиг пограти в тогочасному чемпіонаті СРСР (клас “Б”). Надалі захищав кольори івано-франківських команд “Прилад” та “Електрон” в обласних змаганнях, де тричі здобував звання чемпіона та кілька разів ставав володарем кубка. Після закінчення ігрової кар’єри тренував івано-франківський “Електрон” (1976-1985). Брав активну участь у футбольному житті рідного краю – до 2014 року член Виконавчого комітету та Контрольно-дисциплінарного комітету Івано-Франківської обласної федерації футболу.

  До теми: Від раку помер відомий прикарпатський цимбаліст Петро Сказків Помер студент франківського університету

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!