Три мільярди на реставрацію спадщини: на Прикарпаття прибув міністр культури Олександр Ткаченко

 • На Прикарпаття завітав Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики.

  Сьогодні, 10 грудня, в Івано-Франківському Музеї мистецтв Прикарпаття відбулась зустріч голови обласної державної адміністрації Світлани Онищук із міністром.

  Світлана Онищук каже, що Прикарпаття – глибококультурна та релігійна область.

  «Важливо дуже, що в рамках програми Президента України Володимира Зеленського здійснили капітальний ремонт Музею Писанки, що у Коломиії. Також у рамках Програми будується потужний мистецький заклад «Дзбан» на Косівщині, адже цей край славиться керамікою», – розповідає Світлана Онищук.

  Олександр Ткаченко зауважує, що був і у Національному драматичному театрі імені Івана Франка, і на «Промприладі  Реновація». Ці об‘єкти, на його думку, надихають.

  «Театр взагалі приклад і взірець для інших. На наступний рік плануємо виділити 3 мільярди гривень, аби розпочати реставрацію об‘єктів, які обласна влада подасть на субвенцію. 80% спадщини потребують рестраврації. Тішусь, що Франківщина так масово долучилась до реставрації спадщини», – каже міністр.

  Світлана Онищук додає, що зараз потрібно залучити усі механізми, аби зберегти культурну спадщину.

  «Хочу подякувати владі та Президенту за увагу, бо культура – душа народу і ми маємо передати спадщину майбутнім поколінням, і хочу, аби якомога більше закладів потрапили під реставрацію», – наголосила Онищук.

  До теми: у Коломиї відкрили оновлений музей Писанки

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!