“Це підстава”: жителі Олешанської ОТГ вийшли на мітинг підтримати голову громади

 • Жителі Олешанської ОТГ, що на Прикарпатті, вийшли підтримати свого голову, якого підозрюють в отриманні хабаря.

  Біля Тлумацької райдержадміністрації зібралося понад сотня людей, повідомляє “Суспільне Карпати”.

  Вони вимагають справедливо розслідувати справу щодо голови Олешанської ОТГ Богдана Двояка. Обласна прокуратура підозрює його в отриманні 500 доларів хабаря.

  Жителі Олешанської громади, які прийшли на акцію, вважають цю справу сфальсифікованою. У цьому звинувачують голову Тлумацької РДА Сергія Гаєвського.

  Завідувачка клубу села Одаї Галина Гнатюк впевнена, що Богдана Двояка “підставили”.

  “Сьогодні ми зібралися на підтримку нашого новообраного голови ОТГ Богдана Двояка. Ми впевнені, що це підстава, щоб усунути нашого керівника з посади. Багато кому не подобається, як він працює. Ми вимагаємо, щоб його виправдали, бо це підстава така. І це кожен з нас повторить одноголосно”, – каже жінка.

  Підтримує позицію протестувальників і голова Тлумацької районної ради Василь Двояк.

  “Мені дуже неприємно, що на Тлумаччині діються такі речі. За весь період, я тут працюю з 1991-го року, в мене тут такий перший прецедент. Я вважаю, що Богдан зробив дуже багато. Мені серце розривається, що  була така брудна виборча кампанія. Я сьогодні не буду оцінювати дії голови адміністрації, але те, що творилося на території району під час виборчої кампанії, – це сором і ганьба”, – зауважує Василь Двояк.

  Люди написали звернення до Президента України, прем’єр-міністра, голови Верховної Ради та голови Івано-Франківської облдержадміністрації.

 • До протестувальників вийшов заступник голови Тлумацької райдержадміністрації Роман Мигаль. Він повідомив, що голова РДА відсьогодні перебуває у відпустці. Також він не розуміє, чому звинувачення в корупції Богдана Двояка люди вважають політичним переслідуванням.

  “Зі сторони райдержадміністрації ми не можемо зрозуміти, яке переслідування? Нам відомо, що це не є першочергова дача хабаря. Людину “вели” вже довший період. Задокументовано значно більше фактів отримання неправомірної вигоди, і тому покладати все на політичне переслідування, вважаю, взагалі неаргументованим”, – каже Роман Мигаль.

  На його думку, на мітинг звезли людей, близьких до оточення голови Олешанської ОТГ Богдана Двояка.

  “Я виходив до людей, не почув жодної вимоги, тільки крик: “Гаєвському – ганьба”. Який стосунок Гаєвський взагалі має до правоохоронних органів? Не можемо зрозуміти в цьому випадку. Щоб поставити крапку у цьому питанні, потрібно звернутися до Національної поліції, щоб вона надала інформацію по даному факту”, – додає Роман Мигаль.

  Акція тривала близько години.

  Нагадаємо, На Тлумаччині переобраного голову ОТГ спіймали на хабарі. Він у змові з начальником одного з відділів ОТГ вимагали 22 тисячі гривень за безперешкодне надання у власність земельної ділянки площею приблизно 1,5 га для ведення селянського господарства з подальшим облаштуванням її під ставок.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!