Цей тиждень може бути таким самим складним, як і попередній: Зеленський про нові удари ворога

 • Президент України Володимир Зеленський вважає, що цей тиждень може бути таким самим складним, як і попередній.

  Усе через те, що росіяни готують нові удари, пише “Галицький кореспондент“.

  За його словами, ситуація енергетиками контролюється, а в більшості регіонів країни діють лише стабілізаційні графіки відключень.

  “Ми розуміємо, що терористи готують нові удари. Ми це точно знаємо. І поки в них є ракети, вони не заспокояться, на жаль. Але наша здатність допомагати одне одному й дбати про тих, кому найскладніше, – про літніх людей, про сімʼї з дітьми, про тих, у кого війна забрала і дім, і рідних… Наша взаємодопомога є одним з елементів захисту від терору й нашою силою”, – говорить Зеленський.

  Він зазначає – тиждень, що починається, може бути таким самим складним, як і той, що минув. Однак наші сили оборони готуються.

  “Уся держава готується. Усі сценарії опрацьовуємо, зокрема з нашими партнерами. І має бути готовою наша з вами єдність. Тому, будь ласка, не залишайте без допомоги всіх тих, кому можете допомогти. І, будь ласка, на тижні зважайте на сигнали повітряної тривоги. Ситуація на фронті залишається дуже важкою. І найбільше – на Донеччині, як і в попередні тижні”, – додав президент.

 • До теми: “Прикарпаттяобленерго” оприлюднило орієнтовний графік включень світла на сьогодні

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!