У Британії влітку розпочнуться навчання українських пілотів

 • На деяких українських пілотів чекає навчання за кордоном. 

  Про це повідомляється у пресрелізі британського уряду, передає “Укрінформ”.

  В уряді нагадали, що у лютому прем’єр-міністр Ріші Сунак оголосив, що Велика Британія розробить нову програму навчання українських пілотів, аби підтримати зусилля зі створення в Україні нових військово-повітряних сил відповідно до стандарту НАТО, з літаками F16.

  “Цього літа ми розпочнемо початковий етап навчання українських пілотів з базової підготовки. Буде адаптована програма, яку використовують британські пілоти, щоб надати українцям навички пілотування, які вони зможуть застосовувати на інших типах літаків”, – йдеться у повідомленні.

  Наголошується, що ці навчання тісно пов’язані із зусиллями Великої Британії щодо співпраці із іншими країнами стосовно надання Україні винищувачів F-16.

  Зазначається, що від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну Сполучене Королівство підготувало 15 000 українських військових, а в період з 2014 до 2022 роки у Британії навчалися 22 000 українських військових у межах операції “Орбітал”.

  Крім того, повідомляється, що наступного місяця Велика Британія проведе конференцію щодо відновлення України з метою активізації міжнародних інвестицій у такі сфери, як чиста енергетика та технології.

  До теми: Нова зброя для України, підтримка формули миру, вступ в НАТО – Зеленський про візити до Європи

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!