У Бурштині планують створити групи самодопомоги для людей з інвалідністю

 • У Бурштині відбулося засідання круглого столу на тему «Посилення аспектів соціальної політики з захисту прав осіб з інвалідністю». Ініціатором зустрічі була парафіяльна спільнота «Карітас». Мета заходу – налагодження співпраці з місцевою владою.

  Основним аспектом роботи є створення груп самодопомоги для людей з інвалідністю не тільки в Бурштині, а й у селах громади, повідомляє “РАІ”.

  Представники влади та духовенства, працівники служби соцзахисту – всі вони зібралися на засідання круглого столу, щоб обговорити питання соціального захисту для дітей та молоді з інвалідністю, які проживають у Бурштинській територіальній громаді.  

  Учасники засідання круглого столу велику увагу приділили питанню створення груп самодопомоги у селах Бурштинської територіальної громади, які будуть працювати на базі парафіяльного центру «Карітас». Мета таких груп у проведенні комплексних заходів соціальної інтеграції та адаптації людей з інвалідністю.

  У планах учасників круглого столу запропонувати проєкт створення груп самодопомоги у громадах до  включення у програму розвитку надання соціальних послуг Бурштинської ТГ  на 2021-2022 роки.

  Нагадаємо, “Карітас” передав побутову техніку прикарпатцям, які постраждали від повені

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!