У Бурштині звільнять директорку школи та оголосять конкурс на посаду

 • 2 лютого відбулося позачергове засідання восьмої сесії міської ради. Найбільш резонансним було питання звільнення з посади директорки Бурштинської ЗШ №3 Королишин Тетяни Михайлівни.

   За результатами широкого обговорення більшість депутатського складу проголосували за те, щоб уповноважити міського голову прийняти рішення щодо звільнення з посади директора школи №3 Корошилин Тетяну Михайлівну у зв’язку із закінченням строку дії контракту або продовжити терміну дії контракту на визначений законом термін, повідомляє Бурштинська міська рада.

  «Принагідно зазначимо, що інформація, яку поширють різні новинні ресурси в соціальних мережах з приводу цього питання є неправдивою. Буде оголошено і проведено відкритий конкурс на посади директорів школи №3 та школи №1, про що йшлося у наступному проєкті рішення, який розглянули депутати і уповноважили відділ освіти і науки міської ради затвердити текст оголошення про проведення конкурсу, оприлюднити його на офіційному сайті та затвердити персональний склад конкурсної комісії, а також здійснити всі організаційні заходи, пов’язані з конкурсним відбором», – зазначають у міські раді.

  Міський голова Василь Андрієшин зазначив, що враховуючи усі обставини, які склалися, найкращим рішенням буде, якщо Тетяна Михайлівна візьме участь в конкурсі на посаду директора школи, який уже незабаром оголосять.

  Також під час сесії депутати прийняли рішення про те, щоб з 10 лютого 2021 року оголосити конкурс із визначення опорного закладу освіти Бурштинської територіальної громади, а також затвердили склад конкурсної комісії.

  Проголосували депутати і за те, щоб до складу виконкому увійшли заступники міського голови Володимир Чуйко та Іван Драгун, яких  призначили вже після затвердження персонального складу виконавчого комітету.

  До теми: У Бурштинській ОТГ призначили ще двох заступників

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!