У Бурштинській ОТГ призначили ще двох заступників

 • 23 грудня відбулося два засідання сесії  Бурштинської міської ради.

  Депутати прийняли головний фінансовий документ – бюджет Бурштинської  міської територіальної громади на 2021 рік зі змінами та доповненнями. Заплановано, що доходи у 2021 році становитимуть 233 183,4 тис. грн, повідомляє Бурштинська міська рада.

  Обговорення бюджету тривало кілька тижнів, під час постійних комісій депутати ретельно розглядали кожну статтю, висловлювали чимало зауважень, доповнень і пропозицій.

  Також депутати затвердили структуру та граничну чисельність закладів культури Бурштинської міської ради на 2021 рік, цільові програми, склад, положення погоджувальної ради та низку технічних і земельних питань.

  Крім того, депутати вирішили внести до штату ради діловодів на усі старостинські округи. На думку міського голови Василя Андрієшина, якщо старости будуть займатися виключно паперовою роботою, наданням довідок та інших послуг громаді свого округу, тоді у них не залишиться часу займатися питаннями розвитку сіл.

  Окрім цього, під час позачергової сесії затвердили кандидатури двох заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради. Мова йде про Івана Драгуна, який працював головою Насташинської сільської ради та є депутатом Бурштинської ОТГ.

 • Ще одним заступником став Володимир Чуйко. До цього він працював на посаді першого заступника  Галицького міського голови. Додамо, що минулого разу депутати двічі не підтримали кандидатуру Чуйка.

  Нагадаємо, що першим заступником міського голови став Ростислав Стасько.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!