У Бурштинській ТГ тепер є чат-бот для пошуку роботи

 • У Бурштинській громаді запустили чат-бот для пошуку роботи.

  Як повідомляють у Бурштинській міській раді, пошук роботи – наразі актуальний запит серед переселенців.

  Тому командою Master of Code Global, разом з відділом цифрової трансформації та інформаційної політики Бурштинської міської ради, було створено Telegram-бота “Е-робота у Бурштинській громаді” для розміщення вакансій у місті Бурштин та старостинських округах громади.

  Е-робота у Бурштинській громаді – це чат-бот, створений для Telegram, який допомагає роботодавцеві у спрощеній формі викласти інформацію про актуальні вакансії та прискорити пошук кандидатів через зручний та популярний месенджер.

  Як працює чат-бот?

  Роботодавець розпочинає активну сесію із чат-ботом, у декілька кліків вносить необхідну інформацію про вакансію та підтверджує її.

  Потім сформована вакансія потрапляє на розгляд модератора, після чого може бути схвалена або не схвалена для публікації у відповідному телеграм-каналі.

  Чат-бот для роботодавців: “Е-робота у Бурштинській громаді” Телеграм канал для кандидатів, що шукають роботу: “Пропоную роботу (Бурштинська громада)

  Чат-бот розробили для швидкого розміщення вакансій та спростити комунікації між роботодавцем та кандидатом через Telegram-канал, які валідуються модератором від державного органу та обласного центру зайнятості.

  Читайте також: СБУ: ворог створює фейкові чат-боти

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!