У Чикаго відбувся показ українського документального фільму

 • Цей фільм розповідає історію двох українських ідеалістів протягом майже дев’яти років.

  31 травня 2023 року в Музеї історії міста Чикаго відбувся показ українського документального фільму продюсерської команди Лесі Калінської “Гартовані гнівом” – A Rising Fury.

  На показ завітали іноземні дипломати, американські та українські митці, представники Chicago International Film Festival, волонтери та лідери української, грецької та єврейської громад міста Чикаго, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на сторінку Генерального консульства України в Чикаго.

  У рамках показу волонтери організували фотовиставку під назвою Ukraine: Fury. Bravery. Sacrifice, в якій представлені роботи трьох  українських фотографів:

  • Maxim Burda – Heavenly Photographer, project “A look from the epicenter of war”, 2022-2023;
  • Arsen Petrov – military photographer. project “Faces of Courage”, 2022- 2023;
  • Oksana Kami – Portrait Photographer, project “Warriors”, 2022-2023.

  “Гартовані Гнівом”. Цей документальний фільм розповідає історію двох українських ідеалістів протягом майже дев’яти років: від подій Революції Гідності у 2013-2014 роках і до повномасштабного російського вторгнення в Україну у 2022 році. Павло та Світлана знайомляться і закохуються під час мирних протестів на Майдані. Захищаючи свою країну, демократію і родину, молода пара опиняється перед складним життєвим вибором.

 • До теми: У кінотеатрах Польщі “Мавку” покажуть українською мовою

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!