У Делятинській громаді відкрили новий спортивний зал

 • У школі спортзалу взагалі не було.

  У селищі Делятин, що на Прикарпатті, відкрили новий спортивний зал. Його будівництво розпочалося у 2021 році на базі Делятинського ліцею №1.

  «У цій школі раніше спортзалу взагалі не було, тому школярам доводилося займатися на вулиці. Тепер для них ми відкриваємо такий гарний спортивний зал. Ще більш приємно, що цей зал стане базою для делятинської волейбольної команди, яка виступає в національному чемпіонаті з волейболу і тут зможе приймати домашні ігри», – каже Олександр Сич, голова обласної ради.

  Загальна вартість будівництва спортзалу склала близько 25 мільйонів гривень, значну частку коштів спрямували з обласного бюджету.

  На початку спортивний зал будувався для учнів ліцею, однак після повномасштабного вторгнення його призначення змінилося.

  «Війна внесла свої корективи. З’явилася потреба у поселенні внутрішньо переміщених осіб. Тому ми продовжили будівництво цього спортзалу для розміщення ВПО», – відзначив Богдан Клим’юк, селищний голова Делятина .

 • Після відкриття в спортивному залі відбулася товариська зустріч волейбольних команд депутатів обласної ради та Делятинської селищної ради. По її завершенні стартували ігри Кубка України з волейболу.

  До теми: У Долині оновили приміщення шахового клубу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!