У Долинській лікарні шукають на роботу хірурга

 • Комунальне некомерційне підприємство “Долинська багатопрофільна лікарня” Долинської районної ради оголошує конкурс на посаду лікаря – хірурга.

  Про це повідомляють на сторінці лікарні.

  «Якісна медична допомога, яка зберігає здоров’я і життя кожному пацієнтові! Саме такою ми бачимо роботу нашої лікарні і тому кожного дня  стараємося покращити свій рівень шляхом удосконалення, пошуку кваліфікованого медичного персоналу, докуповуючи нове обладнання. Та головна наша цінність – персонал. У нас працюють   фахові самовіддані спеціалісти! І якщо Ви такий чи така – ми хочемо бачити Вас у своїй команді», – йдеться у повідомленні.

   ВИМОГИ:  повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки “Медицина”, спеціальністю “Лікувальна справа”. Спеціалізація за фахом “Хірургія” (інтернатура, курси спеціалізації). Наявність сертифіката лікаря-спеціаліста. Володіння навиками оперативного лікування.  Комунікабельність, відповідальність. Уміння працювати в колективі. Стаж роботи за спеціальністю від 1 року.  

  ЗАВДАННЯ ТА ОБОВ’ЯЗКИ: лікування пацієнтів у хірургічному відділенні, визначення обсягу лабораторних, рентгенологічних та інших спеціальних досліджень. Проведення диференційної діагностики. Надання невідкладної медичної допомоги хворим при термінальних станах, групових та масових ураженнях. Здійснення нагляду за побічними реакціями/діями лікарських засобів. Визначення тактики медикаментозного та оперативного лікування з урахуванням стану хворого, необхідності передопераційної підготовки. Застосування сучасних методів лікування та диспансеризації хворих хірургічного профілю. Дотримання принципів медичної деонтології. Ведення електронної медичної документації. Проведення оперативного лікування.

  ХАРАКТЕР ВИКОНУВАНОЇ РОБОТИ: постійний за умови проходження випробувального терміну строком 1 місяць.

  РЕЖИМ РОБОТИ: позмінний графік.  ОПЛАТА ПРАЦІ: лікар-спеціаліст-7511 грн., лікар 2 категорії – 8083 грн., лікар 1 категорії – 8655 грн., лікар вищої категорії – 9226 грн. Однак заробітна плата також залежатиме від кількості годин відпрацьованих, в тому числі нічних, святкових та якості виконаної роботи у вигляді преміювання згідно з колективним договором.

  УМОВИ ПРАЦІ: оптимальні.

 • ДОДАТКОВО: наявність житла, попереднього медичного огляду.

  Конкурс стартує просто зараз і відбуватиметься у три етапи:

  • подача заявки – резюме та супровідного листа;
  • співбесіда та перевірка навичок профільними спеціалістами закладу
  • особиста співбесіда з конкурсною комісією.

  Заявки на конкурс приймаємо в електронній формі поштою iav-dcrl@ukr.net до 31 грудня!       

  Нагадаємо, що на Прикарпатті масово звільняються лікарі.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!