У Долинській лікарні вимкнуть електроенергію через борги

 • 6 травня 2021 року АТ «Прикарпаттяобленерго»  буде змушене припинити електропостачання комунальному підприємству «Долинська багатопрофільна лікарня» на вимогу електропостачальника ТОВ «УКР ГАЗ РЕСУРС».

   Знеструмлення Долинської лікарні є вимушеною дією,  спричиненою заборгованістю лікарні перед постачальником ТОВ «УКР ГАЗ РЕСУРС» за спожиту електроенергію на суму майже 107 тисяч гривень та заборгованістю за розподіл електроенергії на суму понад 198 тисяч гривень перед обленерго, повідомляє АТ «Прикарпаттяобленерго».

  Зважаючи на стратегічне значення лікарні, між постачальником, обленерго та керівництвом комунального підприємства ведуться переговори щодо можливої реструктуризації боргу, але якщо домовленості не досягнуть, то Долинську лікарню знеструмлять на невизначений термін згідно із чинним законодавством до повного погашення заборгованості.

  За словами представників лікарні, така ситуація із заборгованістю утворилася після ліквідації Долинської районної ради, на балансі якої була лікарня, в зв’язку із проведенням адміністративної реформи.

  Оскільки Долинська лікарня  є комунальним некомерційним підприємством, це означає, що виділення коштів на забезпечення видатків для утримання закладу здійснює головний розпорядник бюджетних коштів – відповідний орган місцевого самоврядування. На жаль, на сьогодні Долинська міська рада не прийняла відповідне рішення про прийняття у комунальну власність Долинської міської ради цей лікувальний заклад.  Що, в свою чергу призводить до нарощування заборгованості.

  Тому, 6 травня 2021 року у проміжку між 11:00 та 17:00 електропостачання комунальному підприємству «Долинська багатопрофільна лікарня» припинять. До того часу енергетики просять адміністрацію лікарні ужити заходи, спрямовані на запобігання травматизму, загибелі людей, пошкодженню обладнання та іншим наслідкам. Також, енергетики звертаються з проханням до місцевих органів влади вирішити питання підпорядкування лікарні.

   Нагадаємо, Долинська лікарня просить про допомогу, щоб відновити відділення після пожежі

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!