У Драгомирчанах стався конфлікт між енергетиками та місцевими (ВІДЕО)

 • На відео працівники АТ “Прикарпаттяобленерго” виконують роботи з відключення споживача, який самовільно підключився до мережі.

  Роботи розгортаються на одній із вулиць Драгомирчан, поблизу приватного житлового сектору. На відео показана нарізка конфлікту, що виник між енергетиками та двома мешканками будинку.

  Ситуацію уже прокоментували у “Прикарпаттяобленерго”.

  Світлом користувались безкоштовно

  Відео в мережу викладене вчора ввечері, 5 грудня, від нещодавно створеного акаунту з несправжнім фото. У дописі викладена «склейка» з кількох уривків відео, де начебто працівники обленерго відрізають споживачкам електроенергію.

  Насправді ж дві жінки, проживаючи у приватному будинку, тривалий час не сплачували рахунки за світло та не допускали працівників компанії до контрольного огляду приладу обліку.

  Останній раз контролер зняв показник у січні 2020 року, хоча оператор системи зобов’язаний проводити не рідше одного разу на шість місяців контрольний огляд та не рідше одного разу на три роки технічну перевірку вузлів обліку у споживачів.

  Зважаючи на ситуацію, споживач, який фігурує у ролику, був попереджений рекомендованим листом від 26 грудня 2022 року про припинення електропостачання. Однак це повідомлення на поведінку споживача не вплинуло, тому вже 4 квітня 2023 року за вказаною адресою було припинено електропостачання.

  Втім, мешканці самостійно під’єдналися до джерела живлення та використовували енергоресурси безкоштовно. Цей факт було виявлено. Бригада служби обслуговування споживачів філії “Центральна”, отримавши наряд на проведення робіт, не заходячи на приватну територію споживача, здійснила вимкнення на опорі.

 • При цьому споживачки всіляко перешкоджали роботі працівників обленерго, провокували, ображали нецензурною лексикою.

  “Це звичайно не виправдовування, це наше бачення ситуації. Хлопці робили свою роботу. Електроенергія, як товар, має свою ціну. Для більшості це зрозуміло і це норма нашого побуту. Але чомусь завжди знаходяться ті, хто з цим не погоджується, вдаючись до обманів, провокацій та шоу у соцмережах”, – коментують у компанії.

  Енергетики звернуться з позовною заявою до правоохоронних органів за фактом несанкціонованого споживання електроенергії. Також додають, що це відео – можливе вороже ІПСО.

  До теми: За побиття знайомого студент з Калущини отримав 2 роки іспитового строку

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!