У Фінляндії оголосили вирок підприємцю, який порушив санкції проти РФ

 • Його зобов’язали виплатити на користь держави 11 000 євро.

  Повітовий суд Східної Фінляндії засудив Габріеля Теміна, виконавчого директора компаній Luminor і Siberica, до 9 місяців умовного терміну за порушення санкційних правил і експорт товарів оборонного призначення. Про це, як пише “Європейська правда“, повідомляє Yle.

  Теміна зобов’язали виплатити на користь держави 11 000 євро. Саме стільки виручки отримала його компанія Luminor внаслідок вчинення злочину.

  Суд відхилив вимогу прокурора заборонити діяльність підприємця. А конфісковані товари наказав повернути.

  За словами прокурора, підприємець через свої компанії Luminor і Siberica експортував або намагався експортувати в Росію санкційні товари, а також транспортував через Росію товари, транзит яких заборонено.

  Підприємця звинувачували в тому, що він вивіз до Росії, серед іншого, понад 3500 дронів і обладнання, призначеного для перехоплення дронів.

 • Як зазначив повітовий суд, товари транспортувалися через Росію, проте немає достатніх доказів того, що вони в кінцевому підсумку опинилися в Росії. Повітовий суд постановив, що Темін, однак, у будь-якому разі винен у тому, що експортував товари з Фінляндії.

  Читайте також: Через санкції росіяни почали використовувати у своїх ракетах компоненти мікроелектроніки власного виробництва

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!