У Франківську капітально відремонтували актову залу в ЗШ №18

 • В одній з найбільших шкіл Івано-Франківська – ЗШ №18, що в “Пасічній” – сьогодні, 14 травня, відкрили капітально відремонтовану актову залу.

  Фінансування було з обласного бюджету, але місто теж зробило свій внесок – закупило нові стільці, пише міський голова Руслан Марцінків у своєму блозі.

  «За останні 3 роки з обласного бюджету “Пасічна” отримала чотири мільйони, з них 18-та школа – понад 1.2 мільйони. Ця зала вартувала близько 700 тисяч гривень», – сказав голова обласної ради Олександр Сич.

  Директор школи Дмитро Чміль розповів, що заклад має поважний вік – 37 років. І за цей час актова зала не ремонтувалась, тому необхідність таких змін не викликала сумнівів.

  «Надзвичайно цінна допомога Івано-Франківської обласної ради. Цьогоріч бюджет освітньої галузі міста становись біля 780 млн. грн., з них лише 360 млн. – державна субвенція. Решту місто має тягнути самотужки, отож, підтримка області дуже потрібна. Не кожен мікрорайон може потішитись такою гарною співпрацею депутатів різних рівнів. До того ж і сам директор дбає, аби школа ставала щороку кращою», – підсумував міський голова Руслан Марцінків.

 • Від громади Франківська мер презентував школі сертифікат на купівлю комп’ютерної техніки.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!