У Франківську критична ситуація з коронавірусом: ліжка в реанімаціях заповнені на 100%

 • Також у лікарнях міста є проблеми з киснепостачанням.

  В Івано-Франківську кількість реанімаційних ліжок у лікарнях на 100% заповнені COVID-пацієнтами. Крім того, у лікарнях міста є значні проблеми з постачанням кисню, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “ТСН”.

  За словами заступника мера Івано-Франківська Олександра Левицького, через проблеми з госпіталізацією медики отримують шквал скарг, претензій від людей.

  Як зазначила начальниця управління охорони здоров’я Марії Бойко, протягом останніх 10 днів у стаціонарах центральної міської клінічної лікарні та міської клінічної лікарні №1 померли 37 людей. Це люди віком після 50 років. Усі, хто помер, за її словами, були нещеплені.

  “Зараз у двох лікарнях міста перебуває 391 COVID-хворий, що більше в порівнянні з минулим роком, коли їх було в цей самий час 340-360. Приблизно 75% пацієнтів – киснезалежні. В реанімації перебувають 20 пацієнтів, на штучній вентиляції легень – 11….Заповненість ліжок у центральній міській клінічній лікарні станом на сьогодні становить 93%, у міській клінічній лікарні № 1 -73%”, – розповіла Бойко.

  Вона також зауважила, що у міста є значні проблеми з киснепостачанням.

  Нагадаємо, На Франківщині дві лікарні повністю заповнені хворими на COVID-19

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!