У Франківську мешканці “Пасажу Єгера” говорили з мером про виселення з аварійного будинку

 • Сьогодні, 2 листопада, на прийом до міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа  прийшли мешканці будинку на вулиці Січових Стрільців 16.

  Про це повідомив Руслан Марцінків на своїй сторінці у соціальній мережі. Франківці розповіли, що хочуть виселятися з аварійних квартир, де їх життя щодня під загрозою.

  «Пані Тетяна Стельмащук каже, що вони вже розмовляли з забудівником, який готовий їм запропонувати квартири. А ті мешканці, що виступають проти цього – зовсім не мешканці їхнього будинку. Бо всі 12 квартир хочуть мати безпечне житло. А тим, хто виступає за збереження пам’ятки – пропонує купити у неї квартиру й жити в ній», – пише мер.

  Марцінків додає, що розуміє мешканців, але “Пасаж Єгера” – пам’ятка архітектури місцевого значення.

  «Тому для подальшого вирішення проблем потрібен технічний висновок щодо стану будинку. Його ми отримаємо вже у наступну п’ятницю й тоді знову зберемося для подальшого вирішення проблеми», – закінчує міський голова.

 • Більше про проблему із аварійним будинком читайте у матеріалі Аварійна пам’ятка: у Франківську мешканці “Пасажу Єгера” бояться за свої життя

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!