У Франківську нагородили легкоатлетів, які стали призерами чемпіонату Європи

• Сьогодні, 19 травня, в Івано-Франківську відбулася пресконференція з призерами чемпіонату Європи з легкої атлетики (спортивна ходьба).

Змагання відбулися 16 травня у чеському місті Подебради. Анна Шевчук з Калуша брала участь у стрибках на 20 кілометрів. Вона здобула перемогу з особистим рекордом на дистанції 20 км із результатом 1:29:09.

Христина Юдкіна, тренерка і спортсменка приймала участь у спортивній ходьбі на 35 кілометрів. До цього виступала на 50 кілометрах. її час 3:14:46 години, фінішувала 17-ю у загальному списку.

«На цьому чемпіонаті було важко, бо в мене була травма. Але я завершила цю дистанцію. Здаватися не готова», – каже Юдкіна.

Валерій Літанюк брав участь у спортивній ходьбі на 50 кілометрів. Він був третім на змаганнях. Отримав бронзу.

«Траса не була складною. Це було коло. Погодні умови сприяли змаганням. Треба було змагатися із собою, аби не здатися. Коли я побачив, що ми все ж треті емоції були тільки позитивні. На такі дистанції це моя перша бронза», – каже хлопець.

У індивідуальному заліку він був 13-м з часом 3:55:45 години. Підготовка до змагань у спортсменів була складною. За 10 днів до старту тренування були дуже частими.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!