В Івано-Франківську підприємці протестують проти карантину вихідного дня

 • Сьогодні, 11 листопада, в Івано-Франківську відбулася акція протесту підприємців, які не хочуть зачиняти свої заклади через карантин.

  На протест під міською радою зібралися ті підприємці, бізнес яких постраждає від введення карантину вихідного дня. Це власники і працівники кафе, ресторанів, спортивних залів, фітнес-центрів, закладів культури тощо. Згідно з новими вимогами, які планують запровадити в Україні, вони повинні будуть зачинятися на вихідні.

  “Я плачу податки вже 25 років. І я проти, щоб нас закривали нас на вихідні. Якщо закриваєте – то закривайте і “Епіцентр”, “Арсен”, “Метро” і все інше. Влада нас просто не чує і не розглядає наші проблеми. Ми навіть не знаєм, чого саме від нас вимагатиме влада. Якщо все це введуть, ми втратимо 30% прибутку. А оренду ж все одно треба платити”, – розповіла Людмила Климчук, підприємиця, яка торгує тканинами та є учасницею руху “SaveФОП”.

  Читайте також: Марцінків розповів, чи працюватимуть франківські ринки у вихідні

  Люди вимагають від влади припинити постійні обмеження роботи магазинів, або виплачувати їм компенсації за весь час вимушеного простою бізнесу. Так, за їх словами, робиться у багатьох країнах Європи.

  “Ми хочемо, щоб нас не закривали, хочемо адекватних дій від влади. Інакше ми втратимо роботу і заробіток. Звісно, проблема з коронавірусом серйозна, але треба діяти інакше. Ми ж дотримуємось всіх карантинних норм, а вони хочуть закрити нас на вихідні. А це найприбутковіші дні для ресторанів” – додав Дмитро, кухар одного з франківських ресторанів.

  На акцію прийшло майже 300 людей. Організатори попросили всіх максимально розосередитися по площі, аби тримати дистанцію. Люди тримали в руках плакати із гаслами на кшталт “Людина їсть не тільки у будні” та “Без бізнесу немає економіки”.

 • Нагадаємо, в Україні запроваджують карантин вихідного дня

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!