У Франківську померла медична реєстраторка обласної лікарні

 • Нещодавно стало відомо, що передчасно померла працівниця відділення нефрології, медична реєстраторка КНП Обласної клінічної лікарні Івано-Франківська Ольга Менюк (Говзан).

  Про це йдеться на сторінці лікарні.

  У лікарні кажуть, що життя жінки обірвалося на 22 році через невиліковну онкологічну хворобу.

  «Оля прийшла до нас юною 18-річною дівчиною, упродовж двох років працювала медичним реєстратором, була товариською та завжди усміхненою, – розповідає завідувачка відділення нефрології Мар’яна Лесів. – Згодом ми розділяли з Олею радість одруження, під час декретної відпустки вона часто провідувала нас зі своїм синочком, а вже після встановленого діагнозу наші медсестри її прокапували…».

  За словами медиків, спершу йшлося про гінекологічну проблему, але невдовзі ситуація виявилась складнішою, оскільки констатували злоякісне новоутвореня з боку апендикса.

  Всупереч тому, що хвороба стрімко прогресувала, колеги відзначають позитивне налаштування Ольги, і що найбільшою мотивацією жінки був її дворічний синочок.

 • «Вона знала про хворобу, але всеодно була позитивною та лагідною, – говорить Мар’яна Лесів. – Оля мала велику жагу до життя і навіть попри нестерпний біль завжди знаходила сили усміхатись…».

  Протягом року молода жінка перенесла кілька операцій, втім, хвороба виявилась нездоланною.

  До слова, у Івано-Франківську померла лікарка

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!