У Франківську презентували фільм “Небесний координатор”

 • В Івано-Франківському драмтеатрі презентували фільм “Небесний координатор” про засновника вітчизняної аеророзвідки Володимира Кочеткова-Сукача.

  Одразу після початку російської агресії на Донбасі Володимир, взявши собі псевдонім “Чубака”, відправився на війну. Там разом із однодумцями створив волонтерську групу «Аеророзвідка», котра стала «очима у небі» для наших захисників, пише “ТРК РАІ”.

  “Я завжди кажу – герої, вони є героями скрізь. І там, на війні, і тут у житті. Ці люди звикли тримати своє слово, звикли вчиняти правильно”, – сказав Ростислав Держипільський, директор Франківського драмтеатру.

  Заснований фільм «Небесний координатор» на реальних публікаціях в соцмережах, зроблених головним героєм стрічки. Режисером фільму став друг та побратим головного героя Євген Трегубов. Він запевняє – цей фільм розкриває Володимира як особистість, показує історію його розвитку.

  Володимир Кочетков-Сукач загинув у зоні АТО у березні 2015-го року. Наразі стрічка про його життя «Небесний координатор» є у вільному доступі в YouTube та Facebook.

  Читайте також: Актори з Киргизстану зіграють у Франківську виставу про війну “Акорд”

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!