У Франківську пройшов конкурс краси та моди Star Face of the Season (ФОТО)

 • 25 травня в Івано-Франківську відбувся 13 сезон іміджевого конкурсу краси і моди “Star Face of the Season”.

  Захід проводила модельна школа ‘’Star Face Family’’, засновником якої є Олександр Грабовський. Номінація проходила в три етапи – дівчата, чоловіки та діти.

  Організаторка та директорка із розвитку бренду Оля Галушка, проводить цей конкурс протягом шести років. Зазначає, що цьогорічний захід відрізняється від попередніх, тому що до нього долучилися найменші учасники:

  “Вперше ми працювали із дітками й скажу чесно, з ними дуже цікаво. Навіть коли постало питання кого нагороджувати, вирішили, що переможця як такого не буде й одноголосно прийняли рішення, що обличчям бренду стануть всі 11 дітей, які брали участь в конкурсі”, – ділиться Оля Галушка.

  Також, організаторка розповідає, що враження від конкурсу в неї неоднозначні, адже з одного боку настало полегшення, бо ж перед тим дуже важко працювали, а з іншого боку прийшла ностальгія, що все завершилося.

  Символічно, що переможницею цього року стала дівчина із конкурсним номером 1 – Діана Загаровська. Окрім моделінгу, вона любить малювати та займається танцями.

  “Мої емоції від конкурсу не передати словами. Ця перемога неочікувана для мене, адже я просто робила те, що мені подобається і кайфувала від цього”, – каже Діана.

  Загалом на заході можна було побачити колекції одягу таких жіночих дизайнерів та бутиків як: «Lelitka», «Iswear», «221b Store», «Оптика твого міста», «New You», «Name», «Coco’s», «Voronin», «Vona»,«Pink», «Avocado», «Kaktus», «Yes Kids», а також танцювальне шоу.

  Важливо, що основною місією є прищеплення естетики у сфері культури, мистецтва та моди, формування смаку у суспільстві та популяризація кращих модних тенденцій.

  Читайте також: УПА проти Вермахту: у Франківську відтворили історичні події (ФОТО) 

          

    

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!