У Франківську розповіли, хто першими отримає вакцину від COVID-19

 • Сьогодні, 23 грудня, в Івано-Франківську триває засідання другої сесія обласної ради восьмого демократичного скликання.

  Депутати розглянули питання “Про поточну ситуацію та стан боротьби із захворюваністю на COVID-19 в області”. Директор департаменту охорони здоров’я ОДА Ігор Дмитренко навів цифри захворюваності та розповів про проблемні моменти.

  Після цього депутатка обласної ради Євгенія Бардяк запитала його щодо майбутнього вакцинування від COVID-19 – хто буде у пріоритеті і як буде проходити закупівля вакцини.

  “Ми не закуповуватимемо вакцину, це буде робити держава. Вони куплять вакцину і нам, в області, вже передадуть. Насамперед  вакцинуватимуться люди, які входять у групи ризику, а також медики, які контактують зі значною кількістю хворих”, – сказав Ігор Дмитренко.

  До груп ризику відносяться люди літнього віку, інсулінозалежні люди, з діабетом та іншими захворюваннями, які можуть зробити перебіг коронавірусної хвороби важчим. Ці категорії населення зможуть отримати вакцину першими. Деталі стануть відомими тоді, коли вакцина буде вже закуплена.

 • “Я також сподіваюся, що локдауну вдасться уникнути. Але наразі він видається мені потрібною мірою, яка допоможе стримати поширення вірусу”, – додав Ігор Дмитренко.

  Читайте також: Бюджет Івано-Франківщини у 2021 році буде на 400 мільйонів меншим, ніж торік

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!