У Франківську ще 19 будинків отримали дозвіл на відключення від централізованого опалення

 • Вчора, 21 квітня, під головуванням заступника міського голови Руслана Гайди відбулося перше засідання постійної комісії для розгляду питань щодо відключення споживачів від централізованого опалення та постачання гарячої води.

  Про це інформує Департамент економічного розвитку, екології та енергозбереження.

  “На розгляд членам комісії подали 21 заяву на відключення від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання окремих квартир та 26 заяв і протоколів від мешканців багатоквартирних житлових будинків”, – йдеться в дописі.

  За результатами обговорення і голосування надали дозвіл на відключення від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання 21 власнику окремих квартир та мешканцям 19 багатоквартирних житлових будинків.

  Сім заяв і протоколів мешканців багатоквартирних будинків члени комісії спрямували на доопрацювання з подальшим винесенням їх на наступне засідання постійної комісії.

  Довідка: Постійну комісію для розгляду питань щодо відключення споживачів від систем (мереж) централізованого опалення (теплопостачання) та постачання гарячої води створили рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради 12 лютого 2021 року.

 • До її складу входять 19 осіб – депутати міської ради, члени виконавчого комітету, працівники профільних структурних підрозділів міської ради, співробітники міських комунальних підприємств, представники АТ «Івано-Франківськгаз» та АТ «Прикарпаттяобленерго».

  Читайте також: ДАБК шукає власника ще одної добудови

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!