У Франківську судять злочинців, які постачали наркотики в СІЗО

 • На Прикарпатті організатору організованої групи повідомили про підозру у встановленні злочинного впливу та незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні з метою збуту та збуті особливо небезпечних наркотичних засобів та психотропних речовин у місця позбавлення волі (ч. 2 ст. 255-1, ч. 3 ст. 307 КК України).

  А п’ятьом учасникам групи висунуті звинувачення в незаконному придбанні, зберіганні, перевезенні з метою збуту та збуті особливо небезпечних наркотичних засобів та психотропних речовин у місця позбавлення волі (ч. 3 ст. 307 КК України).

  Наразі відомо, що двоє арештантів організували канал постачання наркотиків до ДУ «Івано-Франківська установа виконання покарань (№ 12)», залучивши до протиправної діяльності ще двох ув’язнених та двох раніше судимих осіб. Останні доставляли заборонені речовини до виправної установи.

  Для передачі пакунків використовували так званий метод «затягування». Отримані наркотичні засоби та психотропні речовини арештанти розповсюджували серед ув’язнених.

  Викрили фігурантів у жовтні 2020 року під час передачі чергової партії наркотиків. Тоді ж двох співучасників, які доставляли заборонені речовини, затримали в порядку ст. 208 КПК України.

 • Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває та здійснюється слідчими СУ ГУНП в області за оперативного супроводу УСР ДСР в області.

  Читайте також: У 19-річного франківця на вулиці поліція знайшла наркотики

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!