У Франківську урочисто відкрили “Фестиваль культурного різноманіття”

 • Сьогодні, 9 жовтня, в Івано-Франківську відбулось урочисте відкриття “Фестивалю культурного різноманіття”.

  Дійство, яке фактично почалося ще вчора із нічних кувань, відбувається в рамках проєкту ROOTS “Назад до наших спільних коренів”, який разом втілюють Румунія та Україна. На фестиваль прибули і румунські партнери з міста Ботошані.

  “Сьогодні ми маємо велику честь приймати цей фестиваль. І дуже приємно, що наші сусіди з Румунії, Словаччини та Угорщини долучаються до цього дійства. Івано-Франківськ є відкритим містом, і ми з задоволенням знайомимося з особливостями інших культур, з національними кухнями і танцями”, – сказав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

  В рамках фестивалю заплановано показ національного одягу, майстер-класи для дітей та дорослих, національна румунська та українська музика, виставки, дегустація традиційних страв української та румунської кухні, а також виступи народних фольклорних колективів.

  “На жаль, через пандемію ми не змогли прибути до вас особисто, тому вітаємо всіх гостей фестивалю в режимі онлайн. Ми в будь-якому разі щасливі бачити всіх, передаємо нашу любов, повагу і вітання. Також ми вітаємо Івано-Франківськ з тим, що фестиваль вдалося чудово організувати”, – зазначила Релука Баласкау, керівниця відділу адміністрації румунського міста Ботошані.

 • До теми: у Франківську презентували мобільний додаток «Межа»

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!