Квест-екскурсія містом: у Франківську презентували мобільний додаток «Межа»

 • Сьогодні, 1 жовтня, у Палаці Потоцьких презентували мобільний додаток «Межа».

  Він розроблений у рамках однойменного Фестивалю-переберії міських культур. Це квест-екскурсія Івано-Франківськом, яку можна пройти у будь-який зручний час, щоб краще пізнати історію та сучасне життя міста. Щоб скористатися додатком, його потрібно завантажити на смартфон.

  Квест буде доступний на платформах Android та iOS. А далі починається гра – з ребусами, аудіо та відеопідказками. У середмісті користувач відшукає маркери, які проведуть його найвидатнішими точками Івано-Франківська.

  Основні локації – у межах старого міста, втім, є окремі пункти, дещо віддалені, як от Підземний перехід «Ваґабундо».

  Щоб пройти екскурсію, необхідні знання з історії Івано-Франківська, втім, інформацію для проходження гри користувач зможе почерпнути також і з інтернету, безпосередньо в процесі.

  Теоретично достатньо вміння ґуґлити. Фактично потрібна логіка, знання історії й культури, а також – вміння вирішувати загадки“, – каже один з авторів додатку Остап Українець.

 • Додаток залишиться активним і після Фестивалю-переберії міських культур «Межа». Зокрема, він буде корисним для туристів, які відвідують Івано-Франківськ, адже фактично стане гідом в історичному та культурному просторі міста.

  Розробниками додатку стали програміст Роман Цюпа та дизайнер мультимедіа Денис Овчар.

  Читайте також: В Івано-Франківську проведуть “Парад епох”

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!