У Франківську влаштують благодійний вечір, щоб допомогти тваринам “Дому Сірка”

 • Вчора, 21 січня, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція присвячена проблемам безпритульних тварин БО “Дім Сірка” та благодійному вечору в їх підтримку.

  Як повідомляють організатори прес-конференції, волонтери роблять все, щоб трішки полегшити долю собак. Зокрема, щоб допомогти тваринам організовують благодійний вечір. Він відбудеться 30 січня о 18:30 в ресторані “Надія”. Під час заходу хочуть зібрати гроші на будівництво нових вольєрів та укріплення старих. У програмі вечора благодійний аукціон з цікавими лотами та виступ дресированих собак.

  “Ми вже зібрали більше 30 лотів. Їх створили як відомі франківські художники, так і прості жителі міста”, – розповідає директор “Надії” Маргарита Бойко.

  Вона додає, що тварин любить із дитинства і якраз любов до менших братів – це те, що закладають батьки і те, що має розвиватись у людині. До речі, для аукціону вона створила дві картини “Небесна благодать” і “Танець золотих риб”. Маргарита Бойко додає, що також хочете провести світло у “Дім Сірка” і зробити дорогу.

  Керівниця “Дому Сірка” Наталія Когут каже, що зараз притулку потрібна допомога, адже собак багато і не вистачає вольєрів та грошей на ремонт.

  “Якщо на аукціоні ми виручимо біля 200 тисяч гривень, то зможемо поставити два вольєри нових і віддати борги. Ми хотіли побудувати притулок, але не все так вийшло. Тут треба підсипати дорогу, бо доїхати неможливо. Потрібно провести світло, воду і оновити вольєри. Хотілося б, щоб люди, які сюди приїжджають поверталися до нас знову, а не переживали стрес”, – пояснює Наталія Когут.

  2018 рік був плідним для “Дому Сірка”, бо вдалось влаштувати у добрі руки 947 тварин і у 2019 році волонтери хочуть привести притулок у нормальний стан.

 • “Люди, у мене крик душі. У нас найбільше будівельних компаній. Кожен може зробити щось для тварин. 10 гривень з людини і ми багато зможемо зробити”, – каже Терсенова-Заводовська, яка буде проводити благодійний аукціон

  Нагадаємо, що за рік “Дім Сірка” прилаштував у нові домівки 136 тварин.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!