У Франківську винахідливі підлітки обдурили касира і купили алкоголь

 • Вчора, 20 травня, в мікрорайоні Пасічна виявили групу осіб, які розпивали алкогольні напої неподалік одного із освітніх закладів.

  Працівники робочої групи зробили зауваження молодим людям щодо недопустимості вживання алкоголю поруч з освітнім закладом та поцікавилися віком невідомих осіб, повідомляє «Тверезий Франківськ».

  Під час діалогу хлопці зізналися, що є неповнолітніми, а алкоголь шляхом винахідливих маніпуляцій придбали у магазині “Екомаркет”, що знаходився поруч, за адресою: вул. Пасічна, 14а.

  Представникам робочої групи молоді люди розповіли, що навчаються в освітньому закладі поруч з яким власне і зловживали алкоголем.

  Спільно з неповнолітніми робоча група навідалась в освітній заклад та повідомила керівництво закладу про інцидент. Крім того, розповіли про це і батькам  та в присутності соціального педагога і класного керівника відібрали пояснення щодо того, де та як хлопці придбали алкоголь.

  Шляхом маленьких хитрощів хлопці продемонстрували продавцю магазину “Екомаркет”, який попередньо документально вимагав засвідчити вік, документ в додатку “Дія”. Однак при цьому вони затулили пальцем частинку екрану смартфона, де був вказаний рік народження.

  З неуважності продавець таки  продав алкоголь молодим людям, які, відійшовши 100 метрів від магазину, сіли “святкувати” на лавці у дворі.

 • На жаль, така неуважність не звільнила продавця магазину від відповідальності. Згідно з усіма фактами працівники відділу ювенальної превенції Івано-Франківського РУП склали протокол за статтею 156 (2) Кодексу України про Адміністративні Правопорушення.

  Санкція зазначеної статті передбачає штраф для особи, яка здійснила продаж цигарок у розмірі від чотирьохсот (6800грн.) до восьмисот (13600грн) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (на розгляд адміністративної комісії).

  Нагадаємо, На Прикарпатті в закинутій будівлі виявили неповнолітніх, які мали при собі наркотики (фото)

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!