У Франківську за кошти ЄС встановили три електрозаправки для автомобілів

 • Сьогодні, 18 грудня, в Івано-Франківську відбулась підсумкова пресконференція співпраці з міжнародними партнерами з реалізації проєкту “Транскордонна зелена транспортна мережа” (CGTN) програми ЄС Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна.

  “У Франківську за кошти ЄС встановили три електрозаправки для автомобілів. І це вдалось, завдяки перемозі Управління інвестиційної політики Івано-Франківської міської ради”, – пише міський голова Руслан Марцінків.

  Згідно з прєектом, за кошти ЄС в місті встановили три зарядні станції для електромобілів: на ДП ВО «Карпати» (вул. Галицька, 201), біля «Промприладу» (вул. Сахарова, 23) та поруч з кінотеатром «Люм’єр» (вул. Грушевського, 3).

  На цих станціях кожен охочий на безкоштовній основі має можливість зарядити свій електрокар. А загалом в місті є понад 20 станцій, де можна зарядитись.

  “Вітаю усіх з успішним завершенням цього проекту! Навіть попри пандемію, нам вдалось його реалізувати. Висновок такий – треба й надалі розвивати мобільність та екологічний транспорт у Франківську!  P.S. Найактивніші користувачі цих зарядок та всі головні учасники отримали призи – павер-бенки на сонячних батареях”, – додає мер міста.

  Читайте також: Руслан Марцінків розповів, як захистив кандидатську дисертацію

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!