У Франківську зросла ціна на проїзд у маршрутках

 • Сьогодні, 4 квітня, в Івано-Франківську під час засідання виконавчого комітету розглянули питання про збільшення тарифу на проїзд.

  Нагадаємо, перевізники міста подали звернення, щоб ціну на проїзд у міських маршрутках підняли до 6 гривень. За словами приватників, необхідність зміни тарифу в міському пасажирському автотранспорті загального користування викликана значним підвищенням цін на паливно-мастильні матеріали, запасні частини, автомобільні шини, витрат на заробітну плату та інших витрат, пов’язаних з експлуатацією пасажирського автотранспорту.

  На сьогоднішньому засіданні міський голова Руслан Марцінків запитав, чи ніхто не хоче висловитись щодо цього питання. Перевізники відповіли, що вони тільки за підняття тарифу. Проте мер попросив показати фото маршрутки №25, яка знаходиться у жахливому стані.

  Марцінків зазначив, що краще по цьому маршруті комунальний транспорт запустити.

  «Я даю доручення 55 пустити по цьому напрямку. Бо такі маршрутки приватні їздити не будуть. Більше не просіть нас, ми будемо робити так, як нам вигідно», – сказав міський голова.

  За його словами, він виносить питання про підняття тарифу на голосування, але маршрутки не мають знаходитись у такому стані. «Ми йдемо вам на зустріч, але не просіть більше. Бо коли ми просимо вас їхати до 22:00 – ви не їдете… Мене зараз за ці 6 гривень будуть “мочити”, але це буде вам компенсація», – пояснив міський голова.

  Представник перевізник відповів меру, що вночі вони не їздять, бо немає багато людей. Мовляв, немає рентабельності.

  Також за словами міського голови, перевізники не виконують своїх мінімальних обов’язків. Наприклад, от такі поламані автобуси, як на маршруті №25, можна було б полатати. А ще приватники обіцяли випустити на вулиці міста великогабаритні автобуси, проте цю обіцянку також частково не виконують.

 • “Я розумію, що є старі маршрутки, але латати їх треба, хоч раз помити і ремонтувати крісла. В одному автобусі на 24 маршруті їдеш і дно відірване”, – наголосив Руслан Марцінків.

  На це йому представник перевізників відповів, що вони будуть латати маршрутки.

  Після тривалої дискусії члени виконкому все-таки вирішили підняти ціну на проїзд з 15 квітня.

  Нагадаємо:  Стало відомо, коли у Франківську влаштують громадські слухання щодо підвищення ціни на проїзд

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!