У франківських школах хочуть запровадити нове харчування

Сьогодні, 28 травня, в Івано-Франківську відбулась прес-конференція щодо результатів перевірки харчування дітей в Івано-Франківській ЗШ №19.

Нагадаємо, що інспекція у школі проводилась 20 травня. Активісти ГО “Мами Прикарпаття” та спеціалісти Івано-Франківського міського управління Держпродспоживслужби провели позапланову перевірку харчоблоку в ЗШ №19 з відбором проб харчових продуктів на мікробіологічні та фізико-хімічні показники і змиви з обладнання та інвентаря у шкільній їдальні.

За результатами перевірки, експерти встановили наявність конденсату на стінах їдальні, що свідчить про неналежну роботу механічної витяжки, а також незначну кількість надщербнутих горнят і тарілок, деформованих виделок тощо.

Також зазнається, що готові стави відповідають температурним вимогам, супровідні документи є в наявності та фактів реалізації заборонених продуктів не виявлено.

“Точних результатів досліджень нам не дали, просили надавати ще один запит. Скоро проведемо ще одну перевірку, щоб усунути вказані недоліки”, – наголосила голова ГО  “Мами Прикарпаття” Мар’яна Вершиніна.

Також вона розказала про новий проект “Нове харчування”, який жінка хоче запровадити вже з нового навчального року в деяких школах міста.

“У нас є три літній місяці, щоб розібрались з цим і почати діяти, щоб  у наших дітей було здорове харчування. Зараз ми ведемо переговори з командою кухарів та Євгеном Клопотенком, щоб з вересня ми вже мали нововведення в деяких школах”, – каже Вершиніна.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!