У Калуші оголосили збір коштів на продуктові набори одиноким людям

 • Творчий простір «Creative club» закликає всіх небайдужих долучитися до збору коштів на продуктові набори для одиноких калушан похилого віку.

  Організатори акції наголошують на потребі подбати про тих, кому потрібна підтримка та допомога, пишуть “Вікна”.

  «Кожен з нас цінує те, що має сім’ю і може святкувати у колі родини і просто радіти життю! Та хтось у ці дні зовсім один і зовсім без допомоги і для допомоги не потрібні великі кошти, необхідна тільки небайдужість кожної окремої людини. Творити добро просто, якщо є добрі серця та бажання».

  До збору коштів запрошують приєднатися підприємців міста, депутатів та, звісно, тих, хто готовий поділитися частинкою добра.

  За словами організаторів акції “Давайте творити добро разом”, у 2018 році вдалося зібрати 55 наборів, у 2019-му— 45, у розпал карантину навесні 2020 року — 35 наборів. Минулого року в Івано-Франківську зібрали 56 наборів. Проте потреба насправді значно більша, тому виникла ідея вдруге організувати збір у Калуші.

  У січні вручать частину наборів для людей, які здатні пересуватися. Решту продуктів по домівках доставлять спільно з територіальним центром соціального обслуговування Калуша.

  Звіти про надходження коштів буде оприлюднено. Орієнтовна вартість набору — 150 гривень. Бажаючі доєднатися можуть телефонувати за номером: (099) 377-99-62.

  Читайте також: Відмовили дві нирки: шестирічному прикарпатцю з віддаленого села потрібна допомога

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!