У Калуші презентували книгу учасника АТО

19 лютого відбулася презентація книги «На війні – як на війні», уродженця села Підмихайля Калуського району Ігоря Кубрака .

Захід проходив у Калуській центральній бібліотеці ім. Т. Г. Шевченка, модератором була громадська діячка Оксана Тебешевська, передає Калуш ФМ.

Ігор Кубрак, вчитель історії за фахом, працюючи сільським головою Підмихайля і Бережниці, у 2014 році пішов добровольцем на московсько-українську війну. Відслужив понад два роки в зоні АТО у спецпідрозділі Служби безпеки України і звільнився у ранзі майора, в зв’язку із досягненням граничного віку військової служби. Тепер він вирішив розповісти про те, що пережив, про непрості бойові будні і людей.

Новели та оповідання книжки «На війні – як на війні» – це відверта і правдива розповідь про красу людської душі, боротьбу із собою, ницість і непорядність, миті радості і хвилини відчаю. Автор називає війну «чорною, небезпечною, невдячною роботою», на якій людина розривається між страхом і обов’язком. Військові історії, солдатський побут, бої, взаємопідтримка і стійкість, а також страх описані в книжці багатогранно і правдиво. Тут нема нічого вигаданого, навіть позивні тих, хто загинув, не змінені, хіба вказані інакші прізвища живих.

Присутні на заході калушани, мали змогу задати питання автору, переглянути цікавий відео-сюжет про життя і творчість Ігоря Кубрака, підготовлений працівниками бібліотеки, та під мелодію «Плине кача…» вшанувати світлу пам’ять всіх Героїв Небесної Сотні.

Читайте також: ФК “Калуш” втретє отримав перемогу на Кубку міського голови

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!