У Калуші шукають інвестора, щоб створити паб-музей

 • Про це йшлося на зустрічі в центрі громадських ініціатив «Вільний простір», яку організував головний спеціаліст з розвитку туризму управління економіки міськради Віктор Павлів.

  Присутні активісти, депутати, журналісти, підприємці обговорили туристично-привабливі об’єкти, які можна запропонувати туристам та гостям міста, інформують «Вікна».

  За словами Віктора Павліва, багато людей у соцмережах поливає місто брудом, про позитивні його сторони мало хто говорить, хоча є їх чимало. Туристична перспектива у міста є, лише потрібно визначитися з найбільш привабливими об’єктами, інформація про які буде зібрана і впорядкована в буклет.

  На зустрічі кожен міг запропонувати певний об’єкт і обгрунтувати, чому саме він може стати візитівкою нашого міста. Калушани запропонували їх більше 20. Серед них найбільш туристичними назвали Домбровський кар’єр, старий калійний завод, калуський пивзавод. За словами Віктора Павліва, на території останнього є ідея зробити паб-музей:

  “Ми шукаємо інвестора, щоб на території пивзаводу зробити паб-музей, як, наприклад, у Львові. Власники не проти цього, вони навіть готові віддати в оренду частину ділянки землі”, – розповідає головний спеціаліст з розвитку туризму управління економіки.

  Також, на думку присутніх, серед туристично привабливих об’єктів міста — храми міста (костел святого Валентина, церква святого Архистратига Михаїла), історичні пам’ятники, музеї, льодова арена, «Союз українок». Серед туристичних вулиць найбільш обговорюваними стали вулиці Чорновола та Ковжуна. Як візитівку міста більшість підтримала і популярний фестиваль бігусу.

  Нагадаємо, На Прикарпатті відкриють кімнату-музей Квітки Цісик

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!