У Калуші ЦНАП отримав обладнання для підключення програми «Електронна черга»

 • В п’ятницю 9 квітня центр надання адміністративних послуг Калуської міської ради отримав обладнання для підключення програми «Електронна черга» по-програмі «U-LEAD з Європою», що спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами: Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

  Уже з понеділка почнеться монтаж обладнання та налаштування програмного забезпечення «Електронної черги» , інформують “Вікна”.

  Планується, що кожен з відвідувачів отримуватиме талон на якому буде вказано його номер в черзі, а на великих екранах відображатимуться номера столів адміністраторів, які надають послуги та номера відвідувачів, що обслуговуються в даний момент.

  Наступний етап — синхронізація електронної черги з сайтом Калуської міської ради, для того, щоб була можливість записатися в чергу в онлайн-режимі і найголовніше, щоб це була одна черга.

  За словами адміністратора ЦНАПу Андрія Павловського: «Якщо черга запрацює, так як вона задумувалась і буде синхронізуватися з сайтом міської ради, то зросте швидкість і якість надання адміністративних послуг, що в результаті плюс для всіх».

  Начальник управління ЦНАПу Надія Марій зазначила, що в новому приміщенні уже запрацювали сектор державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, сектор державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, а також можна оформити та отримати паспорт громадянина України у формі ID-картки та паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

 •  Наступними до переїзду готуються адміністратори, які здійснюють прийом звернень, що стосуються соціальних послуг.

  До теми: Послуга “єМалятко” вже доступна у всіх підрозділах франківського ЦНАПу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!